Aktuality

SM systém

Dnes začíná nový kurz SM systému od 17:45 hodin.


Upozornění!!!

Z technických důvodů je provoz Centra zdraví dočasně uzavřen (mimo masáží a cvičení).

Děkujeme za pochopení.


Sm systém

Po Novém roce je cvičení SM systém ve čtvrtek 17:40 hodin. Minimální počet osob na cvičení jsou 3 osoby.


Multisport

Od dnešního dne je možné využívat karty z benefitu Multisport v našem Centru zdraví. Pokud tuto kartu vlastníte, využijte ji na naše procedury nebo na cvičení.


Úterní spinning

Po Novém roce máme pro Vás další hodinu spinningu a to od 8.1.2019 od 18:45 hodin s paní lektorkou Kamilou Stoklasovou.


Novinka!!!

Máme pro Vás předčasně dárek k Vánocům. Od ledna se můžete těšit na nové cvičení a to na Jógu.

Předcvičovat bude Stanislava Formánková, vystudovala biologii a fyzioterapii na UK v Praze. Absolvovala mnoho kurzů masáží, a kurzů týkajících se celostního pohledu na člověka, zdraví, trvale udržitelného života. Pořádá a vyučuje kurzy, provozuje vlastní praxi masáží a osobních konzultací

HATHA JÓGA

Všechny jógové cvičební styly vychází z hatha jógy. Hatha jóga je ideální cvičení pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (ásán), práce s dechem (pránájáma) a meditace. Spojení těchto tří elementů tvoří cvičení, které harmonizuje tělo, mysl a ducha.

Pro každého. Nesoutěží se, každý cvičí dle svých možností.

Od 15. 1. 2019 každé úterý 17 – 18.30

Cena: 150Kč/ 90 min jedna lekce, nebo 2700 Kč předplatné na pololetí (do 4. 6. 2019, 20 lekcí, lekce není 30. 4.)

Rezervace již po Novém roce 🙂


Slevové vouchery

Začíná nám podzim, pomalu teploty klesají dolů, tak proč nevyužít služby našeho wellness a nepořídit si slevový voucher na Slevomatu. Během měsíce se spustí akce na naše procedury, které si můžete vyzkoušet za zvýhodněné ceny případně obdarovat jimi své milé.

Neváhejte, počet kusů je omezen.


Cvičení SM systém a Spinning

Po dlouhém čekání Vám konečně můžeme oznámit termíny a časy cvičení, na které se tak těšíte.

SM cvičení se bude cvičit v pondělí a čtvrtek, kurz začátečníků bude každé pondělí a čtvrtek od 17:45 do 18:45 a kurz pokročilých každé pondělí od 15:15 do 16:15.

Spinning bude probíhat každé pondělí a čtvrtek a to od 16:30 do 17:30 a od 18:45 do 19:45. Hodinou Vás provedou 2 milé a kvalitní instruktorky s mnoha lety zkušeností.

Začínáme v pondělí 15.10.2018

Případné rezervace míst na tel. čísle 773 803 205 nebo na emailu: recepce@centrumzdravichrudim.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Otevření provozu

Dobrý den, omlouváme se Vám za prodloužení čekání na otevření provozu, bohužel probíhají rekonstrukční práce v budově, tudíž pro Vaše pohodlí bude provoz otevřen v průběhu měsíce října, o všem Vás budeme informovat.

Předem Vám mohu říci, že se opět můžete těšit na cvičení SM systému, kdy budou otevřeny 2 hodiny v týdnu.

Dále se můžete těšit na cvičení Spinning, kdy naše lektorky Vás provedou akčním cvičením plným rytmu a hudby.

Předpokládané otevření je plánováno na 15.10.2018.

Omlouváme se a těšíme se na Vaši přízeň.


Trojskok odkyselení
Detoxikace a odkyselení organismu jsou rozhodujícím krokem pro vitalitu a zdraví, a také pro úspěšnou redukci tělesné hmotnosti a pro pevné a zregenerované tělo.

1. Čaj 7×7 KräuterTee rozpustí díky své speciální receptuře uložené škodliviny na původní složky a propláchne naše orgány a buňky.

2. Zásadotvorné vitální a minerální látky z WurzelKraftu, zajistí bezpečné odvádění reaktivovaných kyselin z těla. Během provádění „Trojskoku odkyselení“ by měla být naše strava bohatá na vitální látky a také na energii. Tento dostatek energie získáme konzumací čerstvých neupravovaných potravin, zvláště ovoce a zeleniny. Zároveň musíme dbát na to, aby strava obsahovala co nejméně škodlivin.

3. Pomocí zásadité péče o tělo s koupelovou solí MeineBase je možné dosáhnout účinného vylučování škodlivin prostřednictvím pokožky a sliznic. Zásaditá péče
o tělo vytahuje z organismu kyseliny a škodliviny na základě principu vyrovnávání koncentrace. Škodliviny rozpustné v tucích se vylučují pomocí mazových žláz
a škodliviny rozpustné ve vodě pomocí potních žláz. Zásaditá péče o tělo je tudíž přírodní péčí a nejúčinnější očistou těla.

Veškeré přípravky k dostání u nás v centru případně možnost objednání.


Novinka – zhodnocení tělesné struktury spolu s konzultací ohledně jídelníčku

Nyní nově provádíme konzultace jídelníčků a životního stylu. Přizpůsobíme vše Vašim potřebám. Důležitá je vytrvalost a touha chtít něco změnit. Provedeme kompletní analýzu stavby těla pomocí měřícího přístroje Tanita, doporučíme Vám pohybovou aktivitu případně procedury, ukážeme Vám jak správně cvičit, to vše jedině u nás.

Úvodní konzultace u nás s měřením tělesné stavby = 200,- Kč. V případě zájmu každá další konzultace s měřením a ukázkou cviků = 100,- Kč.

Objednávky termínů na 773 803 200 nebo na emailu info@centrumzdravichrudim.cz.


Fungujeme i na Facebooku

Naše centrum funguje již několik dní i na sociální síti Facebook. Zde se dozvíte nové informace ohledně cvičení, volných míst na cvičení nebo akcí konaných v centru jako první. Neváhejte a staňte se našimi fanoušky, aby Vám již žádná informace neunikla.

Uživatelské jméno: @CZChr


Slevový program společnosti Sphere a Carte

Nově u nás v centru můžete využít slevového programu společnosti Sphere či Carte, která u nás po předložení věrnostní karty poskytuje slevu ve výši 20 %. Tento věrnostní program se týká hlavně firemních zaměstnanců, kteří by si u nás rádi odpočinuli a načerpali nové síly.


Nabídka zdravého stravování Dr. Jentschury

Nyní nově v naší nabídce Centra nabízíme produkty Dr. Jentschury (www.regenerujte.cz), které Vám pomohou zařadit zdravou a rychlou stravu do Vašeho jídelníčku. Jedná se o bezlepkové produkty, které nastartují Váš metabolismus, pomohou při hubnutí a zkvalitní Vaše stravování. Veškeré výrobky obsahují vyvážený poměr látek pro celodenní fungování organismu. Udělejte něco pro své zdraví a zbavte se zakyseleného těla pomocí zásaditých výrobků.

Ceník výrobků Dr. Jentschury

  • MeineBase 1500g               935,- Kč
  • MeineBase 35g                      10,- Kč
  • TischleinDeckDich 800g     540,- Kč
  • TischleinDeckDich 30 g         10,- Kč
  • MorgenStund 2000g           895,- Kč
  • MorgenStund 35g                  10,- Kč
  • WurzelKraft 330g               1525,- Kč
  • WurzelKraft 10g                     10,- Kč
  • 7×7 KräuterTee 50x 1,75g  365,- Kč
  • 7×7 KräuterTee 1,75g            10,- Kč

Výhody pro pojištěnce ZPMV

V našem centru je nyní možnost slevy z procedur pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra. Po domluvě s pojišťovnou jsou slevy poskytnuty po předložení kartičky pojišťovny a jejich výše je:

– 15 % na všechny procedury

– 25 % na všechny procedury pro seniory nad 65 let

*Slevy se nedají sčítat.