Aktuality

Otevření provozu

Dobrý den, omlouváme se Vám za prodloužení čekání na otevření provozu, bohužel probíhají rekonstrukční práce v budově, tudíž pro Vaše pohodlí bude provoz otevřen v průběhu měsíce října, o všem Vás budeme informovat.

Předem Vám mohu říci, že se opět můžete těšit na cvičení SM systému, kdy budou otevřeny 2 hodiny v týdnu.

Dále se můžete těšit na cvičení Spinning, kdy naše lektorky Vás provedou akčním cvičením plným rytmu a hudby.

Předpokládané otevření je plánováno na 15.10.2018.

Omlouváme se a těšíme se na Vaši přízeň.


Trojskok odkyselení
Detoxikace a odkyselení organismu jsou rozhodujícím krokem pro vitalitu a zdraví, a také pro úspěšnou redukci tělesné hmotnosti a pro pevné a zregenerované tělo.

1. Čaj 7×7 KräuterTee rozpustí díky své speciální receptuře uložené škodliviny na původní složky a propláchne naše orgány a buňky.

2. Zásadotvorné vitální a minerální látky z WurzelKraftu, zajistí bezpečné odvádění reaktivovaných kyselin z těla. Během provádění „Trojskoku odkyselení“ by měla být naše strava bohatá na vitální látky a také na energii. Tento dostatek energie získáme konzumací čerstvých neupravovaných potravin, zvláště ovoce a zeleniny. Zároveň musíme dbát na to, aby strava obsahovala co nejméně škodlivin.

3. Pomocí zásadité péče o tělo s koupelovou solí MeineBase je možné dosáhnout účinného vylučování škodlivin prostřednictvím pokožky a sliznic. Zásaditá péče
o tělo vytahuje z organismu kyseliny a škodliviny na základě principu vyrovnávání koncentrace. Škodliviny rozpustné v tucích se vylučují pomocí mazových žláz
a škodliviny rozpustné ve vodě pomocí potních žláz. Zásaditá péče o tělo je tudíž přírodní péčí a nejúčinnější očistou těla.

Veškeré přípravky k dostání u nás v centru případně možnost objednání.


Novinka – zhodnocení tělesné struktury spolu s konzultací ohledně jídelníčku

Nyní nově provádíme konzultace jídelníčků a životního stylu. Přizpůsobíme vše Vašim potřebám. Důležitá je vytrvalost a touha chtít něco změnit. Provedeme kompletní analýzu stavby těla pomocí měřícího přístroje Tanita, doporučíme Vám pohybovou aktivitu případně procedury, ukážeme Vám jak správně cvičit, to vše jedině u nás.

Úvodní konzultace u nás s měřením tělesné stavby = 200,- Kč. V případě zájmu každá další konzultace s měřením a ukázkou cviků = 100,- Kč.

Objednávky termínů na 773 803 200 nebo na emailu info@centrumzdravichrudim.cz.


 

 

Fungujeme i na Facebooku

Naše centrum funguje již několik dní i na sociální síti Facebook. Zde se dozvíte nové informace ohledně cvičení, volných míst na cvičení nebo akcí konaných v centru jako první. Neváhejte a staňte se našimi fanoušky, aby Vám již žádná informace neunikla.

Uživatelské jméno: @CZChr


 

Slevový program společnosti Sphere a Carte

Nově u nás v centru můžete využít slevového programu společnosti Sphere či Carte, která u nás po předložení věrnostní karty poskytuje slevu ve výši 20 %. Tento věrnostní program se týká hlavně firemních zaměstnanců, kteří by si u nás rádi odpočinuli a načerpali nové síly.


 

Nabídka zdravého stravování Dr. Jentschury

Nyní nově v naší nabídce Centra nabízíme produkty Dr. Jentschury (www.regenerujte.cz), které Vám pomohou zařadit zdravou a rychlou stravu do Vašeho jídelníčku. Jedná se o bezlepkové produkty, které nastartují Váš metabolismus, pomohou při hubnutí a zkvalitní Vaše stravování. Veškeré výrobky obsahují vyvážený poměr látek pro celodenní fungování organismu. Udělejte něco pro své zdraví a zbavte se zakyseleného těla pomocí zásaditých výrobků.

Ceník výrobků Dr. Jentschury

  • MeineBase 1500g               935,- Kč
  • MeineBase 35g                      10,- Kč
  • TischleinDeckDich 800g     540,- Kč
  • TischleinDeckDich 30 g         10,- Kč
  • MorgenStund 2000g           895,- Kč
  • MorgenStund 35g                  10,- Kč
  • WurzelKraft 330g               1525,- Kč
  • WurzelKraft 10g                     10,- Kč
  • 7×7 KräuterTee 50x 1,75g  365,- Kč
  • 7×7 KräuterTee 1,75g            10,- Kč

 

 

Výhody pro pojištěnce ZPMV

V našem centru je nyní možnost slevy z procedur pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra. Po domluvě s pojišťovnou jsou slevy poskytnuty po předložení kartičky pojišťovny a jejich výše je:

– 15 % na všechny procedury

– 25 % na všechny procedury pro seniory nad 65 let

*Slevy se nedají sčítat.